Cozy Room 2 Minutes From The Beach
| Gratis parkeren | Eigen strand Strandtoegang | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Cozy Room 2 Minutes From The Beach Saint-Louis van 23 m² heeft een eersteklas ligging en biedt gemakkelijke toegang tot Plage de Moustique op ongeveer 25-minuten loopafstand. Het appartement kan tot 2 huisvesten.
Dit appartement is gelegen binnen 1 km van Anse Cannot. Tijdens het verkennen van Saint-Louis kunnen gasten gemakkelijk het Habitation Roussel op circa 400 meter afstand bereiken. Cozy Room 2 Minutes From The Beach bevindt zich op een korte afstand van de Anse de Mays.
De accommodatie heeft ook 1 badkamer.
De dichtstbijzijnde bushalte, Saint Louis, is op ongeveer 5-minuten loopafstand. Dit appartement heeft een terras.
- Locale bezienswaardigheiden
- Guadeloupe Port Caraibes-Port de Folle Anse2,4 km
- Anse Cannot1,5 km
- Falaise Caye Plate600 m
- Ancien moulin de Merlet2,9 km
- Chapelle Coeur Immacule de Marie4,6 km
- Aichi-Fun200 m
- Marche Central4,5 km
- Anse Canot3,4 km
- Luchthavens
- Vliegveld Marie Galante15 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Gratis parkeren
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Terras
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Cozy Room 2 Minutes From The Beach?
Gasten van Cozy Room 2 Minutes From The Beach kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Plage de Moustique, op ongeveer 25-minuten loopafstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Anse de Mays (1 km) en Anse Cannot (1,1 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Cozy Room 2 Minutes From The Beach?
Het duurt 5 minuten lopen om van Cozy Room 2 Minutes From The Beach naar het stadscentrum te komen. - ❓
Vind ik een parkeerplaats in Cozy Room 2 Minutes From The Beach?
Cozy Room 2 Minutes From The Beach heeft privé-autoparkeren. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in het appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in het appartement verblijven. - ❓
Wat is de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 23 vierkante meters.